LOPV is de vakbond voor politievrijwilligers

Bestuur vakgroep LOPV

Voorzitter: Vacant

 

 

 


Krijn Doornekamp
Penningmeester

Telefoon: 060-010905703980
E-mail: K.Doornekamp@lopv.nl

Politievrijwilliger Eenheid Den Haag

 


Dennis Brugman
Bestuurslid communicatie

Telefoon: 060-014605006580
E-mail: D.Brugman@lopv.nl

Politievrijwilliger Eenheid Oost-Nederland

 


Bert van der Wees
Bestuurslid belangenbehartiging

Telefoon: 064-748895439690
E-mail:~B.van.der.Wees@lopv.nl

Politievrijwilliger Eenheid Den Haag

 


Berndt Rif
Secretaris, bestuurslid belangenbehartiging

Telefoon: 060-012308905570
E-mail:~B.Rif@lopv.nl

Politievrijwilliger Eenheid Amsterdam

 


Jordi Wientjes
Algemeen bestuurslid

Telefoon: 060-048708700520
E-mail: J.Wientjes@lopv.nl

Politievrijwilliger Eenheid Oost-Nederland

 


Fred Niesink
Algemeen bestuurslid

Telefoon: 060-027004803580
E-mail: F.Niesink@lopv.nl

Politievrijwilliger Eenheid Oost-Nederland

 

Word nu lid van de LOPV